Komunikační skupina Viber

ZKUŠENOSTI S PŘÍZNIVCI S.N. LAZAREVA ONLINE PRAXE V KOMUNIKAČNÍ SKUPINĚ VIBER

 

 Co to je Viber?

 

Viber je Aplikace a umožňuje uživateli posílat zprávy, obrázky, videa a odesílat každému, kdo má nainstalovanou stejnou aplikaci.

 

Proč potřebuji Viber pro praxe?

 

Protože je to v této chvíli nejrychlejší komunikační nástroj. V rámci praxe můžeme např. vyladit problémy s připojením nebo cokoliv  jiného, co je urgentní. Po shlédnutí praxe můžeme společně ještě týden komunikovat na téma nebo se domlouvat na ideální čas skupinové praxe.

 

Zkušenosti ze skupinové praxe s pomocí Viber:

 

Dle mých zkušeností jsou online praxe velmi intenzivní. Doporučuji si najít v den praxe opravdu dostatek času (hodinku před) a po ukončení, pokud možno, ještě více klidné atmosféry. Připravte si “pohodičku”, požádejte rodinu, aby vám nechala prostor… Díky možnosti pracovat na dané praxi (připojovat se na stejné meditace) ještě dalších 7 dnů a ideálně ve skupině, se intenzita zesiluje a můžete zpracovávat každý den kousek po kousku nové vjemy. Četba knih je velmi samostatná práce a velmi důležitá, ale díky skupinové praxe přes Viber budete mít mnoho příležitostí nahlédnout a diskutovat k tématům, které nemáte možnost řešit pouze sami se sebou. Je to vždy krásná práce a čas strávený s přízněnými dušemi. Máme vždy 7 dnů virtuálně společné práce každý sám za sebe, ale taktéž na jemném poli s mnoha dalšími, se kterými sdílíme společně pocity na viberu.

Všichni zažíváme zajímavé příběhy

Jedna z praxí “příchod nové energie” jsem absolvovala 8.3.2020 - vzhledem k nastávající celosvětové krizi korona virusu byla praxe neuvěřitelně načasovaná a neříkám, že na krach může být kdokoliv připravený, ale určitě mi pomohla naše skupina příznivců SN Lazareva ze Srbska, kteří se naladili na přijímání této praxe po celou dobu dalších 10 dnů, a ještě dlouho poté jsem cítila, že jsem dostala od Boha krásný dar pocity Jednoty a sdílení právě v této době. A to byla moje velká zkušenost a vděčnost, že online praxe jsou skupinové

 

Viber pro mobil

 

Stáhněte si Viber pro typ vašeho mobilního operačního systému. Zásadně doporučuji instalovat aplikace z oficiálních obchodů – Google Play, Appstore apod.

 

Viber pro PC

 

Instalace Viberu pro PC je velmi prostá. Uživatelům stačí stáhnout potřebný soubor, nainstalovat jej a spojit program se svým účtem. Jelikož se Viber váže na mobilní číslo, uživatelé jej musí nejprve nainstalovat na svém chytrém telefonu a až poté účet využít i v PC verzi.

1) V prvním kroku si uživatelé musí stáhnout PC windows verzi programu Viber - https://www.viber.com/en/download/. Samotný program již češtinou pohodlně disponuje.

2) V dalším kroku již stačí potvrdit souhlas s instalací a zvolit Yes, při dotazu „Do you have Viber on your mobile phone?“ (přeloženo: Máte Viber instalován na svém mobilním telefonu?). Následně již stačí zadat telefonní číslo a vybrat správnou předvolbu (program by ji měl sám rozpoznat a správně nabídnout). Opět se opakuje SMS s aktivačním kódem, který uživatelé jednoduše přepíší do PC. Jakmile dojde k rozpoznání kódu, uživatelé již mohou PC verzi Viber bez omezení používat. Mohou tak psát zprávy, telefonovat, pořádat videohovory apod.

 

 

ffff

fff

ffb

ff

fbfbfb

fbfbf

fbfb

fbf

fbbb

fbb

fb

f

bfb

bf

bbf

bbbf

bbbb

bbb

bb

b 

vvvvv 

vvvv 

vvv 

vv 

v 

 ber

bjjk

ibe

jbvj

kcjdkj

odek

podekl

pod

sbdjsi

sgiszdgi

vibe

viber

vib

vvib

vvvib

dvskudvgos

gsizdgis

hjdsbvkd

pond

shdgksd

siugis

skjdvks

vlhdfvl

122699337_3947496525263886_4463099964405262914_o

124369633_3986835431329995_132930624678826268_o

csudgcus

djvlsjvl

gsizfsg

guggu

jskdvgsk

lazarev

sdgciszd

sdhvsdh

 sdzcsdi

sgdgsid

sgidugis

shdbvsdk

shudgi

siudgudsh

sjdbvksdjv

szgviszfgv

vgsuvs

dvjsdhgk

hdbvkd

ksjdbvskjbv

sidgvisgvi

sjbvksjdvbl

skdgvudvo

viberr

jdgiu

sdgsi

sgizsgv

shdgsu

 

Záznamy nebyly nalezeny...