MIMOŘÁDNÁ PRAXE UMOCNĚNÍ LÁSKY V DUŠI

 
 

Týdenní akce:

od 13.03.2022 09:00-11:15 skupinové připojení

od 12:00 13.03.2022 do 20.03.2021, 23:00 možnost individuálního nebo skupinového › ho zhlédnutí záznamu kdykoliv

Každý den shlížíme stejné video.

Nemáme každý den nové živé připojení a nový záznam. 

 Účast je možná odkudkoli na světě!

Jeden zakoupený odkaz pláti pro jedno počítačové připojení.

 

 Technicky: Vám přijde odkaz s pozvánkou, Vy na něj klikněte a tím se připojíte.

Praxe probíhá na platformě Clickmeeting, nic navíc pro to nepotřebujete instalovat.
Po 12:00 v neděli Vám přijde nový odkaz na záznam stejného videa a ten si budete pouštět, kolikrát budete potřebovat během celeho týdne.
Důležité je, že od přihlášení se napojujete podvědomě na bioinformační pole skupiny Sergeje Lazareva a pracujete na úrovni duše. Spouští se očista. Všechno, co se Vám bude dít od přihlášení do ukončení praxe, si uvědomujete a s Láskou přijímáte.
Počet zhlédnuti videa není podstatný. Podvědomi si vše řidi podle své potřeby. Je možné zhlédnout video pouze jednou nebo pouštět non-stop. Každý má individuální potřebu v práci na konkretni téma.
Jako bonus máme nápomocnou skupinu v aplikaci Viber, kde si můžete sdílet své zážitky z meditační praxe, pokládat otázky nebo pouze čist komunikaci jiných účastniků. Skupina je naprosto dobrovolná, není podmínkou.

 

Doporučena kniha k přečtení jako příprava k meditaci: 

CESTA KE ZDRAVÍ ČLOVĚKA SKRZE UZDRAVENÍ DUŠE

https://www.sergej-lazarev.cz/knihy/cesta-ke-zdravi-cloveka-skrze-uzdraveni-duse/

 Cena: 265 Kč nebo 10 Euro

 

265 Kč
Kód produktu 162
Kategorie PRAXE VE FORMĚ ON-LINE MEDITACÍ
 

Vzhledem k tomu, že poslední dobou hodně poklesla energie lásky a v

důsledku toho oslábla jednota mezi lidi mimořádně provedeme praxi na

nápravu tohoto stavu a umocnění lásky v duši!!!

Bůh je láska. Snažíme-li se zachovávat lásku v duši a vytrvale se ji snažíme umocňovat, připodobňujeme se Bohu a dokážeme překonat každý problém a nemoc. Láska nám dává sílu, energii, optimismus, zajišťuje dosažení cílů a splnění tužeb.

 

Jak umocnit lásku v duši? Za prve je třeba pochopit a pocítit, že umocnění lásky v duši není jen její nahromadění, je to kontinuita citu lásky. Když člověk kráčí do kopce malými krůčky, ale vytrvale, vystoupá do velkých výšek. Schopnost nepřetržitě usilovat o lásku je schopnost zachovávat lásku v každé situaci.

 

Praxe pomůže hlouběji pocítit, že láska nás chrání, pomáhá nám a postrkuje nás k rozvoji, že cit lásky je nejvyšší hodnotou, že neexistují důvody pro odmítnutí lásky ani nemohou být. V praxi dokážete opětovně projít nejbolestivějšími konfliktními situacemi s citem lásky a pocitem přítomnosti Nejvyššího ve všem, a tím pádem zachovat a umocnit lásku ve své duši, která je základem každého lidského štěstí.