PŘEKONÁNÍ SKLÍČENOSTI JAKO CESTA KE SKUTEČNÉMU ŠTĚSTÍ

 
 

Týdenní akce:

od 04.02.2024 09:00-11:00 skupinové připojení

od 12:00 04.02.2024 do 11.02.2024, 23:00 možnost individuálního nebo skupinového › ho zhlédnutí záznamu kdykoliv 

 Účast je možná odkudkoli na světě!

Jeden zakoupený odkaz pláti pro jedno počítačové připojení.

 

AKCE OBSAHUJE:

 1.přípravnou očistu - spouští se od doby přihlášení

 
2.start pracovního týdne - úvodní vysílání v neděli od 10.00 do 11.00
 
3. přístup k jedinému záznamu z nedělního vysílání po dobu 1 týdne
 
4. podpůrná komunikační skupina na Viberu během přípravy a celého pracovního týdne - možnosti sdílení a domlouvání se na společných připojeních 
 
5. završení pracovního týdne - společná meditace ze záznamu v 10:00 h
 
6. podpora Sergeje Lazareva v průběhu celé akce, která nám pomáhá intenzivně se čistit, uvědomovat si naše chyby, měnit se, navyšovat
vibrace, zlepšovat stav své duše a tímto se trvale uzdravovat.
 
900 Kč
Kód produktu 255
Kategorie PRAXE VE FORMĚ ON-LINE MEDITACÍ
 

Sklíčenost a zoufalství se objeví, když ztrácíme životní cíl a nevidíme svou budoucnost tak, jak bychom chtěli. Když nevěříme v sebe nebo v jiné lidi. Když nevidíme příležitost uskutečnit své touhy a přání. Když nedokážeme přijmout ztrátu.

Sklíčenost je hlubinná nespokojenost se sebou, osudem a vnějším světem.

Člověk chtěl něco získat od osudu a budoucnosti, ale jeho sny a naděje se zhroutily. Už nemiluje svou budoucnost, svůj osud ani sebe samého. 

Dlouhá, silná sklíčenost se usazuje v podvědomí a mění se v silný program sebezničení.

V první řadě, abychom se dostali z tohoto stavu, je třeba mít vždy na paměti, že hlavním cílem člověka je vnitřní směřování k Božskému principu, rozvoj a sjednocení se Stvořitelem. Bůh je věčný a je nemožné tento cíl ztratit, proto za každých podmínek člověk přežije.

Zadruhé, musíte se naučit vnitřně správně vnímat jakoukoli situaci a chápat, k čemu je nutná. Jakýkoli úkol má řešení. Jakýkoli problém a nepříjemnost se může stát příležitostí k dosažení nové úrovně.

S pomocí této praxe dokážete změnit své vnímání životních obtíží, naučíte se snáze přistupovat k problémům a vnitřně se uvolnit, pocítíte přival energie a směr, kterým se budete chtít ubírat dál, zažijete radost, dobrosrdečnost a touhu vyřešit jakékoli problémy, které nám osud přinese. Naplníte se láskou a vírou v sebe a svůj osud!