PŘEKONÁNÍ SKLÍČENOSTI JAKO CESTA KE SKUTEČNÉMU ŠTĚSTÍ

 
 

Týdenní akce:

od 28.02.2021 09:00-11:00 skupinové připojení

od 12:00 28.02.2021 do 07.03.2021, 23:50 možnost individuálního nebo skupinového › ho zhlédnutí záznamu kdykoliv 

 Účast je možná odkudkoli na světě!

Jeden zakoupený odkaz pláti pro jedno počítačové připojení.

 

 Technicky: Vám přijde odkaz s pozvánkou, Vy na něj klikněte a tím se připojíte.

Praxe probíhá na platformě Clickmeeting, nic navíc pro to nepotřebujete instalovat.
Po 12:00 v neděli Vám přijde nový odkaz na záznam stejného videa a ten si budete pouštět, kolikrát budete potřebovat během celeho týdne.
Důležité je, že od přihlášení se napojujete podvědomě na bioinformační pole skupiny Sergeje Lazareva a pracujete na úrovni duše. Spouští se očista. Všechno, co se Vám bude dít od přihlášení do ukončení praxe, si uvědomujete a s Láskou přijímáte.
Počet zhlédnuti videa není podstatný. Podvědomi si vše řidi podle své potřeby. Je možné zhlédnout video pouze jednou nebo pouštět non-stop. Každý má individuální potřebu v práci na konkretni téma.
Jako bonus máme nápomocnou skupinu v aplikaci Viber, kde si můžete sdílet své zážitky z meditační praxe, pokládat otázky nebo pouze čist komunikaci jiných účastniků. Skupina je naprosto dobrovolná, není podmínkou.

 

Doporučena kniha k přečtení jako příprava k meditaci:

ČLOVĚK BUDOUCNOSTI 5- VÝCHOVA RODIČŮ:

 https://www.sergej-lazarev.cz/clovek-budoucnosti/clovek-budoucnosti-5-vychova-rodicu/

 

900 Kč
Kód produktu 96
Kategorie PRAXE VE FORMĚ ON-LINE MEDITACÍ
 

Sklíčenost a zoufalství se objeví, když ztrácíme životní cíl a nevidíme svou budoucnost tak, jak bychom chtěli. Když nevěříme v sebe nebo v jiné lidi. Když nevidíme příležitost uskutečnit své touhy a přání. Když nedokážeme přijmout ztrátu.

Sklíčenost je hlubinná nespokojenost se sebou, osudem a vnějším světem.

Člověk chtěl něco získat od osudu a budoucnosti, ale jeho sny a naděje se zhroutily. Už nemiluje svou budoucnost, svůj osud ani sebe samého.

 

Dlouhá, silná sklíčenost se usazuje v podvědomí a mění se v silný program sebezničení.

V první řadě, abychom se dostali z tohoto stavu, je třeba mít vždy na paměti, že hlavním cílem člověka je vnitřní směřování k Božskému principu, rozvoj a sjednocení se Stvořitelem. Bůh je věčný a je nemožné tento cíl ztratit, proto za každých podmínek člověk přežije.

 

Zadruhé, musíte se naučit vnitřně správně vnímat jakoukoli situaci a chápat, k čemu je nutná. Jakýkoli úkol má řešení. Jakýkoli problém a nepříjemnost se může stát příležitostí k dosažení nové úrovně.

S pomocí této praxe dokážete změnit své vnímání životních obtíží, naučíte se snáze přistupovat k problémům a vnitřně se uvolnit, pocítíte přival energie a směr, kterým se budete chtít ubírat dál, zažijete radost, dobrosrdečnost a touhu vyřešit jakékoli problémy, které nám osud přinese. Naplníte se láskou a vírou v sebe a svůj osud!

 

 

Doporučena kniha k přečtení jako příprava k meditaci:

ČLOVĚK BUDOUCNOSTI 5- VÝCHOVA RODIČŮ

 https://www.sergej-lazarev.cz/clovek-budoucnosti/clovek-budoucnosti-5-vychova-rodicu/